MLVC12V012C450
MLVC12V012C450 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 18V 35A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 35 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 20.7 V
Varistor Voltage (Min): 15.3 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 8.5 V
Maximum DC Volts: 12 V
Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC12V012C450 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 18V 35A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 35 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 20.7 V, Varistor Voltage (Min): 15.3 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 8.5 V, Maximum DC Volts: 12 V, Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVC12V012C450
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC12V012C450 MLVC12V012C450 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mlvc_general_type_multilayer_varistor_esd_su-1994298.pdf Varistors 12 VDC 450PF