MLVC12V014C350
MLVC12V014C350 Eaton - Electronics Division
eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 20V 35A 1206
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 35 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 22 V
Varistor Voltage (Min): 18 V
Varistor Voltage (Typ): 20 V
Maximum AC Volts: 10 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 350 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVC12V014C350 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 20V 35A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 35 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 22 V, Varistor Voltage (Min): 18 V, Varistor Voltage (Typ): 20 V, Maximum AC Volts: 10 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 350 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote MLVC12V014C350
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MLVC12V014C350 MLVC12V014C350 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_mlvc_general_type_multilayer_varistor_esd_su-1994298.pdf Varistors 14 VDC 350PF
Produkt ist nicht verfügbar
MLVC12V014C350 MLVC12V014C350 Hersteller : Eaton Electronics eaton-mlvc-general-type-multilayer-varistor-esd-suppressor-data-sheet.pdf Varistors 14 VDC 350PF