MLVS0604HV271DG
MLVS0604HV271DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS0604HVDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 0604 VDC 225V SURGE 20A
Features: Thermally Protected
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 20 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 297 V
Varistor Voltage (Min): 243 V
Varistor Voltage (Typ): 270 V
Maximum AC Volts: 180 V
Maximum DC Volts: 225 V
Capacitance @ Frequency: 20 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 2433 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS0604HV271DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 0604 VDC 225V SURGE 20A, Features: Thermally Protected, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 20 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 297 V, Varistor Voltage (Min): 243 V, Varistor Voltage (Typ): 270 V, Maximum AC Volts: 180 V, Maximum DC Volts: 225 V, Capacitance @ Frequency: 20 pF @ 1 kHz.