Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS0805L11501DG
MLVS0805L11501DG
MLVS0805L11501DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS0805LDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 0805 VDC 14V SURGE 100A
Features: Thermally Protected
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 21 V
Varistor Voltage (Min): 17 V
Varistor Voltage (Typ): 19 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS0805L11501DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 0805 VDC 14V SURGE 100A, Features: Thermally Protected, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 21 V, Varistor Voltage (Min): 17 V, Varistor Voltage (Typ): 19 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz.