MLVS0806HV241DG
MLVS0806HV241DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS0806HVDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 0806 VDC 200V SURGE 160
Features: Thermally Protected
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 160 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Capacitance @ Frequency: 140 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 1750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS0806HV241DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 0806 VDC 200V SURGE 160, Features: Thermally Protected, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 160 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 264 V, Varistor Voltage (Min): 216 V, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V, Capacitance @ Frequency: 140 pF @ 1 kHz.