Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS1206L40221DG
MLVS1206L40221DG
MLVS1206L40221DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS1206LDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 1206 VDC 56V SURGE 200A
Features: Thermally Protected
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Energy: 1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 82 V
Varistor Voltage (Min): 66 V
Varistor Voltage (Typ): 74 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 3978 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 39
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS1206L40221DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 1206 VDC 56V SURGE 200A, Features: Thermally Protected, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Energy: 1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 82 V, Varistor Voltage (Min): 66 V, Varistor Voltage (Typ): 74 V, Maximum AC Volts: 40 V, Maximum DC Volts: 56 V, Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 kHz.