Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS2220AM14273DG
MLVS2220AM14273DG
MLVS2220AM14273DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS2220%20AMDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 2220 VDC 16V SURGE 5000
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Thermally Protected
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 27.9 V
Varistor Voltage (Min): 21.4 V
Varistor Voltage (Typ): 24.65 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 27000 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS2220AM14273DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 2220 VDC 16V SURGE 5000, Packaging: Cut Tape (CT), Features: Thermally Protected, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 27.9 V, Varistor Voltage (Min): 21.4 V, Varistor Voltage (Typ): 24.65 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 27000 pF @ 1 kHz.