Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > MLVS2220P50692DG
MLVS2220P50692DG
MLVS2220P50692DG INPAQ Technology Co., Ltd
MLVS2220%20PDG%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 2220 VDC 63V SURGE 4500
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Thermally Protected
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 84.7 V
Varistor Voltage (Min): 69.3 V
Varistor Voltage (Typ): 77 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 63 V
Capacitance @ Frequency: 6900 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details MLVS2220P50692DG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: VARISTOR 2220 VDC 63V SURGE 4500, Packaging: Cut Tape (CT), Features: Thermally Protected, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 84.7 V, Varistor Voltage (Min): 69.3 V, Varistor Voltage (Typ): 77 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 63 V, Capacitance @ Frequency: 6900 pF @ 1 kHz.