Produkte > ASTRODYNE TDI > MMK75S-15
MMK75S-15
MMK75S-15 Astrodyne TDI
MMK75.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 15V 75W
Power (Watts): 75W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, UL
Efficiency: 82%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.656 kV
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 5 A
auf Bestellung 44 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMK75S-15 Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 15V 75W, Power (Watts): 75W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, UL, Efficiency: 82%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.656 kV, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 5 A.