MMP1P33K-F
MMP1P33K-F Cornell Dubilier Knowles
MMP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 65V
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.433" W, 0.236" T x 0.669" L (11.00mm, 6.00mm x 17.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMP1P33K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 65V, Voltage Rating - DC: 100V, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.433" W, 0.236" T x 0.669" L (11.00mm, 6.00mm x 17.00mm).
Weitere Produktangebote MMP1P33K-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMP1P33K-F MMP1P33K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MMP-30719.pdf Film Capacitors 0.33uF 100Volts