MMP4P22K-F
MMP4P22K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MMP-3081742.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 0.22uF 400V
auf Bestellung 1639 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMP4P22K-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.531" W, 0.295" T x 0.984" L (13.50mm, 7.50mm x 25.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMP4P22K-F MMP4P22K-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMP.pdf Film Capacitors 0.22uF 400V
auf Bestellung 1637 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MMP4P22K-F MMP4P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMP.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.531" W, 0.295" T x 0.984" L (13.50mm, 7.50mm x 25.00mm)
auf Bestellung 977 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
MMP4P22K-F MMP4P22K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MMP.pdf Film Capacitors 0.22uF 400V