MMP6P33K-F
MMP6P33K-F Cornell Dubilier - CDE
MMP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.33uF 630V 10%
auf Bestellung 193 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMP6P33K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.669" W, 0.394" T x 1.063" L (17.00mm, 10.00mm x 27.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMP6P33K-F MMP6P33K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMP.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.669" W, 0.394" T x 1.063" L (17.00mm, 10.00mm x 27.00mm)