MMP6S33K-F
MMP6S33K-F Cornell Dubilier Knowles
MMP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.394" W, 0.236" T x 0.669" L (10.00mm, 6.00mm x 17.00mm)
auf Bestellung 1039 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMP6S33K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.394" W, 0.236" T x 0.669" L (10.00mm, 6.00mm x 17.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMP6S33K-F MMP6S33K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MMP.pdf Film Capacitors 630Vdc 0.033uF