Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > MMSZ5250BS-AU_R1_000A1
MMSZ5250BS-AU_R1_000A1
MMSZ5250BS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
MMSZ5221BS-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMSZ5250BS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote MMSZ5250BS-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMSZ5250BS-AU_R1_000A1 MMSZ5250BS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. MMSZ5221BS-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
MMSZ5250BS-AU_R1_000A1 MMSZ5250BS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit D685F001DDE5512B4BD5F747A35B3E6242747875997A6C64AA344516E78820B1.pdf Zener Diodes 200mW,ZENER,SOD-323,20V