MMWA10S47K-F
MMWA10S47K-F CDE / Illinois Capacitor
MMWA.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 1kV 0.047uF 10%
auf Bestellung 439 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MMWA10S47K-F CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 480V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.063" L (8.50mm x 27.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MMWA10S47K-F MMWA10S47K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMWA.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 480V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.063" L (8.50mm x 27.00mm)