Produkte > NKK SWITCHES > MN22TXW30-DA
MN22TXW30-DA
MN22TXW30-DA NKK Switches
M_RockersSections_DP.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SWITCH ROCKER MINI PC MOUNT
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: DPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Concave (Standard V)
Approval Agency: UL
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 186 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MN22TXW30-DA NKK Switches
Description: SWITCH ROCKER MINI PC MOUNT, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: DPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Concave (Standard V), Approval Agency: UL, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.