MOCC25-11-SS
MOCC25-11-SS Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 11 MM OLDHAM COUPLING HUB
Packaging: Bag
Type: Coupling Hub
Specifications: 1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 0.469" (11.90mm) Length
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOCC25-11-SS Ruland Manufacturing
Description: 11 MM OLDHAM COUPLING HUB, Packaging: Bag, Type: Coupling Hub, Specifications: 1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 0.469" (11.90mm) Length.