MOCC41-19-A
MOCC41-19-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 19 MM OLDHAM COUPLING HUB
Packaging: Bag
Type: Coupling Hub
Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length
Part Status: Active
auf Bestellung 22 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOCC41-19-A Ruland Manufacturing
Description: 19 MM OLDHAM COUPLING HUB, Packaging: Bag, Type: Coupling Hub, Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length, Part Status: Active.