MOCC51-22-A
MOCC51-22-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 22 MM OLDHAM COUPLING HUB
Packaging: Bag
Type: Coupling Hub
Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 0.819" (20.80mm) Length
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOCC51-22-A Ruland Manufacturing
Description: 22 MM OLDHAM COUPLING HUB, Packaging: Bag, Type: Coupling Hub, Specifications: 2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 0.819" (20.80mm) Length.