MOCT33-16-A
MOCT33-16-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 16 MM OLDHAM COUPLING HUB
Packaging: Bag
Type: Coupling Hub
Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Length
auf Bestellung 52 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOCT33-16-A Ruland Manufacturing
Description: 16 MM OLDHAM COUPLING HUB, Packaging: Bag, Type: Coupling Hub, Specifications: 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Length.