MOCT41-10-A
MOCT41-10-A Ruland Manufacturing
1
Hersteller: Ruland Manufacturing
Description: 10 MM OLDHAM COUPLING HUB
Packaging: Bag
Type: Coupling Hub
Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOCT41-10-A Ruland Manufacturing
Description: 10 MM OLDHAM COUPLING HUB, Packaging: Bag, Type: Coupling Hub, Specifications: 1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length.