MOV10V625Y
MOV10V625Y Eaton - Electronics Division
eaton-mov-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1287-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 625 VAC 10MM DISC
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 102J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.1 kV
Varistor Voltage (Min): 900 V
Varistor Voltage (Typ): 1 kV
Maximum AC Volts: 625 V
Maximum DC Volts: 825 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOV10V625Y Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 625 VAC 10MM DISC, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 102J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.1 kV, Varistor Voltage (Min): 900 V, Varistor Voltage (Typ): 1 kV, Maximum AC Volts: 625 V, Maximum DC Volts: 825 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz.