MOV14V130Y-AP
MOV14V130Y-AP Eaton - Electronics Division
eaton-mov-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1287-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 130 VAC 14MM DISC
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 57J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 220 V
Varistor Voltage (Min): 180 V
Varistor Voltage (Typ): 200 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V
Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOV14V130Y-AP Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 130 VAC 14MM DISC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 57J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 220 V, Varistor Voltage (Min): 180 V, Varistor Voltage (Typ): 200 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V, Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote MOV14V130Y-AP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOV14V130Y-AP MOV14V130Y-AP Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-mov-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1287-en.pdf Varistors MOV, 14 mm size, 130 VAC