MOV14V140Y
MOV14V140Y Eaton - Electronics Division
eaton-mov-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1287-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 140 VAC 14MM DISC
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 60J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOV14V140Y Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 140 VAC 14MM DISC, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 60J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V, Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote MOV14V140Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOV14V140Y MOV14V140Y Hersteller : Eaton Electronics eaton-mov-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1287-en.pdf Varistors MOV, 14 mm size, 140 VAC