MOV14V275Y
MOV14V275Y Eaton Electronics
eaton-mov-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1287-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MOV, 14 mm size, 275 VAC
auf Bestellung 468 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOV14V275Y Eaton Electronics
Description: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 115J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOV14V275Y MOV14V275Y Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-mov-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1287-en.pdf Varistors MOV, 14 mm size, 275 VAC
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 80-84 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
MOV14V275Y MOV14V275Y Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mov-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1287-en.pdf Description: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 115J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz