MOVGT10V360K
MOVGT10V360K Eaton - Electronics Division
eaton-movgt-integrated-mov-gdt-device-data-sheet-elx1161-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: MOV & GDT HYBRID 360V 10MM 3500A
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Technology: GDT, MOV
Supplier Device Package: Disc 10mm
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 578 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVGT10V360K Eaton - Electronics Division
Description: MOV & GDT HYBRID 360V 10MM 3500A, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Technology: GDT, MOV, Supplier Device Package: Disc 10mm, Part Status: Active, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVGT10V360K MOVGT10V360K Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-movgt-integrated-mov-gdt-device-data-sheet-elx1161-en.pdf Varistors MOVGT - MOV & GDT Combination, 10 mm disc size, 360 V MCOV