Produkte > EATON ELECTRONICS > MOVGT10V370K
MOVGT10V370K
MOVGT10V370K Eaton Electronics
eaton-movgt-integrated-mov-gdt-device-data-sheet-elx1161-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MOVGT - MOV & GDT Combination, 10 mm disc size, 370 V MCOV
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVGT10V370K Eaton Electronics
Description: TVS DEVICE GDT/MOV DISC 10MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Technology: GDT, MOV, Supplier Device Package: Disc 10mm, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote MOVGT10V370K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVGT10V370K MOVGT10V370K Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movgt-integrated-mov-gdt-device-data-sheet-elx1161-en.pdf Description: TVS DEVICE GDT/MOV DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Technology: GDT, MOV
Supplier Device Package: Disc 10mm