Produkte > BUSSMANN / EATON > MOVGT14V170K
MOVGT14V170K
MOVGT14V170K Bussmann / Eaton
eaton-movgt-integrated-mov-gdt-device-data-sheet-elx1161-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Varistors MOVGT - MOV & GDT Combination, 14 mm disc size, 170 V MCOV
auf Bestellung 300 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVGT14V170K Bussmann / Eaton
Description: TVS DEVICE GDT/MOV DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Technology: GDT, MOV, Supplier Device Package: Disc 14mm, Number of Circuits: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVGT14V170K MOVGT14V170K Hersteller : Eaton Electronics eaton-movgt-integrated-mov-gdt-device-data-sheet-elx1161-en.pdf Varistors MOVGT - MOV & GDT Combination, 14 mm disc size, 170 V MCOV
auf Bestellung 150 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
MOVGT14V170K MOVGT14V170K Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movgt-integrated-mov-gdt-device-data-sheet-elx1161-en.pdf Description: TVS DEVICE GDT/MOV DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Technology: GDT, MOV
Supplier Device Package: Disc 14mm