Produkte > EATON ELECTRONICS > MOVGT20V370K
MOVGT20V370K
MOVGT20V370K Eaton Electronics
eaton-movgt-integrated-mov-gdt-device-data-sheet-elx1161-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MOVGT - MOV & GDT Combination, 20 mm disc size, 370 V MCOV
auf Bestellung 165 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVGT20V370K Eaton Electronics
Description: TVS DEVICE GDT/MOV DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Technology: GDT, MOV, Supplier Device Package: Disc 20mm, Number of Circuits: 1.
Weitere Produktangebote MOVGT20V370K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVGT20V370K MOVGT20V370K Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movgt-integrated-mov-gdt-device-data-sheet-elx1161-en.pdf Description: TVS DEVICE GDT/MOV DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Technology: GDT, MOV
Supplier Device Package: Disc 20mm