Produkte > EATON ELECTRONICS > MOVHE07V140Y
MOVHE07V140Y
MOVHE07V140Y Eaton Electronics
eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MOVHE, 07 mm size, 140 VAC
auf Bestellung 1990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVHE07V140Y Eaton Electronics
Description: VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 19J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 242 V, Varistor Voltage (Min): 198 V, Varistor Voltage (Typ): 220 V, Maximum AC Volts: 140 V, Maximum DC Volts: 180 V, Capacitance @ Frequency: 230 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVHE07V140Y MOVHE07V140Y Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf Description: VARISTOR 220V 1.75KA DISC 7MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 19J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 242 V
Varistor Voltage (Min): 198 V
Varistor Voltage (Typ): 220 V
Maximum AC Volts: 140 V
Maximum DC Volts: 180 V
Capacitance @ Frequency: 230 pF @ 1 kHz