Produkte > EATON ELECTRONICS > MOVHE07V275Y
MOVHE07V275Y
MOVHE07V275Y Eaton Electronics
eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MOVHE, 07 mm size, 275 VAC
auf Bestellung 1840 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVHE07V275Y Eaton Electronics
Description: VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 40J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 115 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVHE07V275Y MOVHE07V275Y Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf Description: VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 40J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 115 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 3972 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
MOVHE07V275Y MOVHE07V275Y Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf Varistors MOVHE, 07 mm size, 275 VAC