MOVHE07V320Y-AP
MOVHE07V320Y-AP Eaton - Electronics Division
eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 320 VAC HE 7MM DISC
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.75 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 45J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 415 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVHE07V320Y-AP Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 320 VAC HE 7MM DISC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.75 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 45J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 561 V, Varistor Voltage (Min): 459 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 415 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz.