Produkte > EATON ELECTRONICS > MOVHE20V350Y
MOVHE20V350Y
MOVHE20V350Y Eaton Electronics
eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MOVHE, 20 mm size, 350 VAC
auf Bestellung 314 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVHE20V350Y Eaton Electronics
Description: VARISTOR 350 VAC HE 20MM DISC, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 380J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 616 V, Varistor Voltage (Min): 504 V, Varistor Voltage (Typ): 560 V, Maximum AC Volts: 350 V, Maximum DC Volts: 460 V, Capacitance @ Frequency: 710 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVHE20V350Y MOVHE20V350Y Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf Varistors MOVHE, 20 mm size, 350 VAC
auf Bestellung 400 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
MOVHE20V350Y MOVHE20V350Y Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf Description: VARISTOR 350 VAC HE 20MM DISC
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 380J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 616 V
Varistor Voltage (Min): 504 V
Varistor Voltage (Typ): 560 V
Maximum AC Volts: 350 V
Maximum DC Volts: 460 V
Capacitance @ Frequency: 710 pF @ 1 kHz