MOVHE20V625Y
MOVHE20V625Y Eaton - Electronics Division
eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 1KV 10KA DISC 20MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 565J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.1 kV
Varistor Voltage (Min): 900 V
Varistor Voltage (Typ): 1 kV
Maximum AC Volts: 625 V
Maximum DC Volts: 825 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 569 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVHE20V625Y Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR 1KV 10KA DISC 20MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 565J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.1 kV, Varistor Voltage (Min): 900 V, Varistor Voltage (Typ): 1 kV, Maximum AC Volts: 625 V, Maximum DC Volts: 825 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVHE20V625Y MOVHE20V625Y Hersteller : Eaton Electronics eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf Varistors MOVHE, 20 mm size, 625 VAC
auf Bestellung 158 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
MOVHE20V625Y MOVHE20V625Y Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-movhe-radial-leaded-metal-oxide-varistor-data-sheet-elx1288-en.pdf Varistors MOVHE, 20 mm size, 625 VAC