MOVS2825V011
MOVS2825V011 Eaton - Electronics Division
eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 11V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 150 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 19.8 V
Varistor Voltage (Min): 16.2 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVS2825V011 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 11V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 150 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 19.8 V, Varistor Voltage (Min): 16.2 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V.
Weitere Produktangebote MOVS2825V011
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVS2825V011 MOVS2825V011 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf Varistors SMD MOV ,2825, 11 V