MOVS2825V040
MOVS2825V040 Eaton - Electronics Division
eaton-movs2825-data-sheet-elx1005-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 40V
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 150 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 74.8 V
Varistor Voltage (Min): 61.2 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVS2825V040 Eaton - Electronics Division
Description: VARISTOR SMD 2825 40V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 150 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 74.8 V, Varistor Voltage (Min): 61.2 V, Varistor Voltage (Typ): 68 V, Maximum AC Volts: 40 V, Maximum DC Volts: 56 V.
Weitere Produktangebote MOVS2825V040
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVS2825V040 MOVS2825V040 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_movs2825_data_sheet_elx1005_en-2089699.pdf Varistors 40 VAC, 145 V CLAMP, 150 PEAK