Produkte > EATON ELECTRONICS > MOVTP14V130N
MOVTP14V130N
MOVTP14V130N Eaton Electronics
eaton-movtp-metal-oxide-varistor-thermal-protected-data-sheet-elx1079-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Varistors MOVTP, 14 mm, 130 Vac
auf Bestellung 2370 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MOVTP14V130N Eaton Electronics
Description: VARISTOR THERMAL 130VAC 14MM, Features: Thermally Protected, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 77J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 220 V, Varistor Voltage (Min): 180 V, Varistor Voltage (Typ): 200 V, Maximum AC Volts: 130 V, Maximum DC Volts: 170 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MOVTP14V130N MOVTP14V130N Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-movtp-metal-oxide-varistor-thermal-protected-data-sheet-elx1079-en.pdf Description: VARISTOR THERMAL 130VAC 14MM
Features: Thermally Protected
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 77J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 220 V
Varistor Voltage (Min): 180 V
Varistor Voltage (Typ): 200 V
Maximum AC Volts: 130 V
Maximum DC Volts: 170 V