Produkte > AMPHENOL AUDIO > MP-4101-25P
MP-4101-25P
MP-4101-25P Amphenol Audio
SD_MP-41-Connector.pdf
Hersteller: Amphenol Audio
Standard Circular Connector INLINE CBL CONN REC 25 ML CONT
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP-4101-25P Amphenol Audio
Description: CONN RCPT MALE 25POS GOLD CRIMP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, PG Adapter, Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Black, Current Rating (Amps): 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 25, Orientation: Keyed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Solder, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Cable Opening: 0.354" ~ 0.551" (9.00mm ~ 14.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Black, Primary Material: Metal.
Weitere Produktangebote MP-4101-25P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP-4101-25P MP-4101-25P Hersteller : Amphenol Audio SD_MP-41-Connector.pdf Description: CONN RCPT MALE 25POS GOLD CRIMP
Packaging: Bulk
Features: Backshell, PG Adapter, Strain Relief
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Black
Current Rating (Amps): 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 25
Orientation: Keyed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp, Solder
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Cable Opening: 0.354" ~ 0.551" (9.00mm ~ 14.00mm)