Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > MP-5050-2400-57-70
MP-5050-2400-57-70 Luminus Devices Inc.
PDS-003018_Rev1_Mid_Power_5050_2400_Preliminary_2019v6.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COOL WHITE 5700K 2023
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5250 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.204" L x 0.197" W (5.18mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.4V
Current - Test: 800mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 960mA
Supplier Device Package: 2023
Lumens/Watt @ Current - Test: 145 lm/W
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
CCT (K): 5700K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 740lm (Typ)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP-5050-2400-57-70 Luminus Devices Inc.
Description: LED COOL WHITE 5700K 2023, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5250 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.204" L x 0.197" W (5.18mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.4V, Current - Test: 800mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 960mA, Supplier Device Package: 2023, Lumens/Watt @ Current - Test: 145 lm/W, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), CCT (K): 5700K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 740lm (Typ).