Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > MP-5050-240H-27-70
MP-5050-240H-27-70 Luminus Devices Inc.
Luminus_MP5050_240H_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED WARM WHT 2700K 2023
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2023 (5250 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.204" L x 0.197" W (5.18mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.2V
Current - Test: 640mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 800mA
Supplier Device Package: 2023
Lumens/Watt @ Current - Test: 159 lm/W
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 70
Flux @ 25°C, Current - Test: 630lm (Typ)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP-5050-240H-27-70 Luminus Devices Inc.
Description: LED WARM WHT 2700K 2023, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2023 (5250 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.204" L x 0.197" W (5.18mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 6.2V, Current - Test: 640mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 800mA, Supplier Device Package: 2023, Lumens/Watt @ Current - Test: 159 lm/W, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 70, Flux @ 25°C, Current - Test: 630lm (Typ).