Produkte > 3M > MP2-H030-54P1-S-KR
MP2-H030-54P1-S-KR 3M
Hersteller: 3M
Description: CONN HEADER 30POS PCB
Packaging: Bulk
Features: Board Guide
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 30
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-H030-54P1-S-KR 3M
Description: CONN HEADER 30POS PCB, Packaging: Bulk, Features: Board Guide, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 30, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm).