Produkte > 3M > MP2-H192-44S1-S-LR
MP2-H192-44S1-S-LR 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-hdr-2mm-4-5row-vert-shldr-pin-ts1120.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN HDR FUTUREBUS+ 192POS PCB
Packaging: Bulk
Features: Board Guide, Mating Guide
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 192
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 4
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Connector Usage: Backplane
Connector Style: Futurebus+®
Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm)
Part Status: Obsolete
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-H192-44S1-S-LR 3M
Description: CONN HDR FUTUREBUS+ 192POS PCB, Packaging: Bulk, Features: Board Guide, Mating Guide, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 192, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 4, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Connector Usage: Backplane, Connector Style: Futurebus+®, Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MP2-H192-44S1-S-LR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2-H192-44S1-S-LR MP2-H192-44S1-S-LR Hersteller : 3M Electronic Solutions Division 3mtm-metpaktm-2-fb-hdr-2mm-4-5row-vert-shldr-pin-ts1120.pdf High Speed/Modular Connectors METPAK 2-FB HDR 2MM 192PIN 4RW PRS/FT