Produkte > 3M > MP2-HP10-51P1-KR
MP2-HP10-51P1-KR
MP2-HP10-51P1-KR 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-power-hdr-2-mm-4-5row-vertical-ts1126.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN HEADER BLADE PWR 10POS PCB
Packaging: Tube
Connector Type: Header, Male Blades
Contact Finish: Gold
Color: Beige
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 10
Pitch: 0.236" (6.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Connector Usage: Backplane
Connector Style: Blade Power
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Layout, Typical: 10 Power
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-HP10-51P1-KR 3M
Description: CONN HEADER BLADE PWR 10POS PCB, Packaging: Tube, Connector Type: Header, Male Blades, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 10, Pitch: 0.236" (6.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Usage: Backplane, Connector Style: Blade Power, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Layout, Typical: 10 Power.
Weitere Produktangebote MP2-HP10-51P1-KR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2-HP10-51P1-KR MP2-HP10-51P1-KR Hersteller : 3M Electronic Solutions Division 3mtm-metpaktm-2-fb-power-hdr-2-mm-4-5row-vertical-ts1126.pdf High Speed/Modular Connectors 10POS 2MM PRESSFITST HARD METRIC HDR