Produkte > 3M > MP2-HP10-5GP1-LR
MP2-HP10-5GP1-LR 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-power-hdr-2-mm-4-5row-vertical-ts1126.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN HEADER 10POS PCB
Packaging: Bulk
Features: Board Guide, Stackable, Mating Guide
Connector Type: Header, Male Blades
Contact Finish: Gold
Color: Beige
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 10
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-HP10-5GP1-LR 3M
Description: CONN HEADER 10POS PCB, Packaging: Bulk, Features: Board Guide, Stackable, Mating Guide, Connector Type: Header, Male Blades, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 10, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Contact Finish Thickness: 3.00µin (0.076µm), Part Status: Obsolete.