Produkte > 3M > MP2-HS024-43
MP2-HS024-43 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-shroud-2-mm-backplane-rear-plug-ts1130.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN SHROUD BACKPLANE 24P BEIGE
Packaging: Bulk
Connector Type: Shroud for Male Pins
Color: Beige
Mounting Type: Varies by Contact
Number of Positions: 24
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 4
Connector Style: Backplane
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-HS024-43 3M
Description: CONN SHROUD BACKPLANE 24P BEIGE, Packaging: Bulk, Connector Type: Shroud for Male Pins, Color: Beige, Mounting Type: Varies by Contact, Number of Positions: 24, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 4, Connector Style: Backplane, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MP2-HS024-43
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2-HS024-43 MP2-HS024-43 Hersteller : 3M Electronic Solutions Division 3mtm-metpaktm-2-fb-shroud-2-mm-backplane-rear-plug-ts1130.pdf High Speed/Modular Connectors 24 POS SHROUD 4 ROW 6.9 MM