Produkte > 3M > MP2-HS048-41
MP2-HS048-41
MP2-HS048-41 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-shroud-2-mm-backplane-rear-plug-ts1130.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN SHROUD 48POS PCB
Packaging: Bulk
Features: Standoffs
Connector Type: Shroud for Male Pins
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 48
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 4
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-HS048-41 3M
Description: CONN SHROUD 48POS PCB, Packaging: Bulk, Features: Standoffs, Connector Type: Shroud for Male Pins, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 48, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 4, Part Status: Obsolete.