Produkte > 3M > MP2-HS120-51-H
MP2-HS120-51-H 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-skt-2-mm-5-row-right-angle-ts1117.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN SHROUD 120POS PCB
Features: Standoffs
Packaging: Bulk
Connector Type: Shroud for Male Pins
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 120
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-HS120-51-H 3M
Description: CONN SHROUD 120POS PCB, Features: Standoffs, Packaging: Bulk, Connector Type: Shroud for Male Pins, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 120, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Part Status: Obsolete.