Produkte > 3M > MP2-HS120-52
MP2-HS120-52 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-shroud-2-mm-backplane-rear-plug-ts1130.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN SHROUD 120POS PCB
Features: Standoffs
Packaging: Bulk
Connector Type: Shroud for Male Pins
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 120
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-HS120-52 3M
Description: CONN SHROUD 120POS PCB, Features: Standoffs, Packaging: Bulk, Connector Type: Shroud for Male Pins, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 120, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MP2-HS120-52
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2-HS120-52 MP2-HS120-52 Hersteller : 3M Electronic Solutions Division ts1117.pdf High Speed/Modular Connectors 5ROW 120POS