Produkte > 3M > MP2-HS192-42
MP2-HS192-42 3M
3mtm-metpaktm-2-fb-shroud-2-mm-backplane-rear-plug-ts1130.pdf
Hersteller: 3M
Description: CONN SHROUD BACKPLNE 192P BEIGE
Packaging: Tube
Connector Type: Shroud for Male Pins
Color: Beige
Mounting Type: Varies by Contact
Number of Positions: 192
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 4
Connector Style: Backplane
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-HS192-42 3M
Description: CONN SHROUD BACKPLNE 192P BEIGE, Packaging: Tube, Connector Type: Shroud for Male Pins, Color: Beige, Mounting Type: Varies by Contact, Number of Positions: 192, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 4, Connector Style: Backplane, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MP2-HS192-42
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MP2-HS192-42 MP2-HS192-42 Hersteller : 3M Electronic Solutions Division ts1130.pdf High Speed/Modular Connectors 192 POS SHROUD 4 ROW 4.4 MM