Produkte > 3M > MP2-P150-51M1-KR
MP2-P150-51M1-KR 3M
Hersteller: 3M
Description: CONN HEADER 150POS PCB
Packaging: Bulk
Features: Board Guide
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Color: Beige
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 150
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 5
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Obsolete
Produktbewertung abgeben
Technische Details MP2-P150-51M1-KR 3M
Description: CONN HEADER 150POS PCB, Packaging: Bulk, Features: Board Guide, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Color: Beige, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 150, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Obsolete.